Metody płatności w naszym sklepie internetowym

Nasze strony płatności są zabezpieczone protokołem szyfrowania SSL. Korzystamy również z certyfikowanych i sprawdzonych metod płatności. Dane kart płatniczych są przetwarzane z zachowaniem bezpieczeństwa i poufności. Dostawcą usług płatniczych jest autoryzowany agent rozliczeniowy – firma Przelewy24.

Płatność kartą

W sklepie www.prostejedzenie.com możesz zapłacić kartą Visa, Mastercard. Nie doliczamy żadnych opłat za transakcje realizowane za pomocą karty.

Przy płatności kartą należy podać jej numer, dane właściciela, datę ważności karty oraz kod CVC. Po złożeniu zamówienia kwota płatności zostaje zablokowana na Twoim koncie.

Aby zagwarantować bezpieczeństwo transakcji realizowanych za pomocą karty w sklepie www.prostejedzenie.com, wszystkie dane są przesyłane przy użyciu protokołu szyfrowania SSL (Secure Socket Layer).

Oznacza to, że dane są przesyłane przy użyciu bezpiecznego połączenia, zapewniającego, że osoby nieupoważnione nie mają dostępu do danych karty. Firma Przelewy24 sprawdza, czy karta jest ważna bezpośrednio w banku, który ją wystawił. Dane kart płatniczych zostają przekazane przez system Przelewy24 bezpośrednio do banku i nie są nigdy zapisywane przez naszą firmę.

Przelew elektroniczny

Przyjmujemy przelewy elektroniczne z większości polskich banków. Nie doliczamy żadnych opłat za przelewy bankowe.

Płatność zostanie przetworzona przy użyciu systemu płatności Przelewy24, a kupujący musi mieć dostęp do swojego identyfikatora bankowego, aby móc zrealizować transakcję. Należy się zalogować w banku, wybrać rachunek, z którego ma być zrealizowana płatność, oraz zatwierdzić ją.

Pieniądze zostaną pobrane bezpośrednio z rachunku bankowego zaraz po zatwierdzeniu transakcji.

Przelew tradycyjny

Przyjmujemy płatności przelewem tradycyjnym. W przypadku wybranie tej formy płatności prosimy o dokonanie przelewu na następujący numer konta: 53 1140 2004 0000 3302 7772 3648, ic.online Jakub Trybus, ul. 23 Października 72, 62-080 Tarnowo Podgórne, podając w tytule numer zamówienia.

Płatność gotówką przy odbiorze kurierowi

Możesz także zapłacić za zamówienie w momencie jego odbioru kurierowi firmy kurierskiej. Ta opcja płatności dostępna jest tylko w przypadku zamówień z dostawą do domu, których wartość nie przekracza 6000 PLN. W przypadku tej opcji płatności oprócz standardowej opłaty za przesyłkę Klient ponosi opłatę w wysokości 5 PLN, która doliczana jest do kosztu wysyłki. Płatność uiszczana jest u kuriera w momencie odbioru zamówienia. Wyłącznie gotówką.

Powrót do góry